workshopy – fotografické

Druhý podzimní foto-workshop, Ostravsko, 12.11.2017 – registrace uzavřeny

Workshop 05/2014Otevírají se registrace na podzimní jednodenní WS se zaměřením na portrét a fashion. Dopoledne bude ryze praktická foto část, odpoledne pak ta softwarová (postprodukce).

Na workshopu se na vás budou těšit dvě krásné modelky. O celkový look týmu modelů se bude starat profesionální stylistka a vizážistka – Lucie Peroutková. Foto-část WS proběhne v úplně novém a neméně atraktivním prostředí, kde se bude fotit jak v exteriérech, tak v interiérech. Názorně si ukážeme, jak v aktuálním prostředí pracujeme se světlem i modely, jak volíme scénu, na co si dáváme pozor, co nastavujeme a mnoho dalšího.

_vivo_669Jedná se o ryze praktický workshop, kde si jednoduše vykládanou teorii předvedeme rovnou i v praxi. Účastnici budou rozděleni do dvou skupin pod vedením dvou lektorů (mě – Michala Szydlowského a Kamila Kubjatka). Skupiny si s Kamilem střídáme tak, abych se mohl každému z účastníků věnovat.

Naším cílem je, aby si účastník odnesl z foto-části workshopu takové fotky, které bude v SW části upravovat. Celý workshop je koncipován tak, aby se účastník mohl co možná nejblíže seznámit s naším stylem focení a úprav od naprosto čisté karty po publikaci fotografií a nejedná se tak o workshop, na kterém se vypráví teorie, jak fotit podle nějaké teoretické knihy, ale ukazuje se zde, jak fotíme my.

_vivo_690Oproti minulým ročníkům jsem zcela změnili a optimalizovali koncept WS tak, abychom byli časově i finančně dostupnější a nezvyšovali účastníkům zbytečně náklady. Mezi změny patří:

– nový skvělý lektor skupiny 2 (Kamil Kubjatko)
– nové prostředí pro fotografickou část

– nová restaurace pro postprodukční část
– nový projektor pro postprodukční část

Cílem našich workshopů je především spokojený účastník, který se k nám rád vrací, jak za dobrou náladou, tak za skvělou prací celého našeho týmu.

Cena celého WS je stanovena na 2.990 CZK. Registrace uzavřeny. (kapacita je omezená)

Upozorňujeme, že fotografie na této stránce byly pořízeny výhradně na našich předešlých workshopech!!! Další fotografie z workshopů naleznete níže…

_vivo_702_vivo_660

_vivo_699

_vivo_695 _vivo_691

_vivo_674 _vivo_663 _vivo_662 _vivo_653 _vivo_652 _vivo_621_vivo_659_vivo_644

_vivo_685 _vivo_684