CRŒATIVE Lite

Svatební & párový FotoWorkshop
22. října 2023, Beskydy

Na vaše četné námitky k náročnému inflačnímu roku a ke vzdálenosti lokace workshopu CRŒATIVE, přicházím s CELODENNÍM (cca 10.00 – 20.00) svatebním a párovým workshopem CRŒATIVE Lite, který je pro naprosto KAŽDÉHO, koho baví focení a dává do toho ♥️, a který bude na těch nejlepších lokacích v českých Beskydech. Na tomto workshopu nahlédneš pod pokličku 18 let mojí praxe. Uvidíš, jak přistupuji k lokacím, kompozici i práci s technikou a s focenými. Při té příležitosti si navíc vytvoříš a odneseš famózní záběry fantastického vystajlovaného páru (párů) z naprosto dechberoucích míst Beskyd. Zkrátka a dobře to bude vypadat, jako trendová západní svatba z tohoto století. Registruj se nyní – kapacita je omezena.

Jaká je kapacita a cena workshopu?

Kapacitu jsem stanovil s ohledem na komfort samotné tvorby na max. 15 účastníků, přičemž cena je nyní stanovena na 7.100 Kč za osobu. Registruj se ještě dnes. Cena se může s časem a počtem účastníků měnit.

V ceně workshopu je samotný tvůrčí kurz, modely, líčení/styling a občerstvení.

Kdo všechno je se mnou na palubě?

Celý tým je výsledkem mého pečlivého výběru stojícího na základě 18 let mé praxe a jde tak nejen o maximální profíky ve svých oborech, ale také o neuvěřitelně milé lidi, co se nebojí dát do práce srdíčko.

Vanatur „WICK“ Jeremian

Mužnou půlkou páru bude Van – skvělý DJ a jeden z předních manažerů firmy Ciao di Max Tara, která nám Vana i oblékne. S Vanem mám už něco nafoceno a nejen, že je naprostý vizuální fenomén vypadající úplně, jako sám John Wick, ale je zároveň i neuvěřitelný pohodář (až jako salámista) s bezbřehým smyslem pro humor.

Michaela Křížková

Jako super-hot polovička Vana nás poctí svou přítomností vždy usměvavá a mega milá Míša, která se postará o maximální ženskost v kompaktním balení. Míša je jako Tiramisu – vypadá přitažlivě, správně vyplní každý prostor, je sladká s příchutí čehosi dětem zakázaného a všichni ji milují. A ty ji budeš milovat taky.

Klárka (na fotce), Marcelka & Anet

O výzdobu míst a kytky se nám postarají Marcelka za Královské svatby spolu s Anet za Krajinářku a absolutně špičkové trendy boho šaty nám laskavě zapůjčí úžasná Klárka z MOMENTŮ. Marcelku a Klárku se mi navíc po nějaké době povídání o mé vizi povedlo strhnout k tomu, že mají v plánu jet s námi a postarat se tak o náš plný servis.

Podle naplnění workshopu doplním další pár. Všichni focení budou kompletně profesionálně vystajlováni.

Spolupráci se mnou navázala také společnost Peak Design CZ/SK. Každý účastník workshopu totiž od této společnosti získá slevový poukaz na nákup jejich úžasných produktů, ale každý účastník bude zařazen i do soutěže s Peakem!!! Soutěžit se bude o ceny z těchto produktů. 🤗 Každý účastník navíc získá zápěstní popruh CUFF. Ty ještě váháš???

Jistá je již také prezentace TOP foto/video techniky od FujiFoto.cz. Mělo by jít o mašinky X-H2(s), X-T5 a GFX.

Věřím, že půjde o srdcovou parádu s tvůrčím vajbem na špičkový úrovni. Máš-li to s tvorbou stejně, připoj se k nám!

Více obrázku z lokality