Svatební fotograf

Michal Szydlowski

Kdo jsem?

Spolu se svou rodinou se vyskytuji na fotkách níže a jsem tedy milující kluk, táta, liberál, pragmatik, idealista, milovník všeho hezkého, hlavně krásného světla a kromě toho také již osmnáctým rokem fotograf. A protože se nic pořádného nedá dělat jen napůl, fotograf jsem 24/7, což pro mé okolí není vždy snadné. 🙂 Pro vás to ale bude jedině přínos, protože jsem docela perfekcionista a fotky v hlavě vidím ještě než vzniknou. To mi tak dává možnost zachycovat nejen vaše štěstí a lásku, ale ještě je obohatit promyšleným světlem a kompozicí. V kombinaci s letitými zkušenostmi, mojí obsesí sledováním světových foto trendů a trochou toho uměleckého citu, věřím, že na výsledcích je to znát. Jsem prostě fotograf, který věří v hodnotu nekompromisní kvality a na to, že se dobré věci dělají s láskou. Fotografii zkrátka miluji.

Kdo nejsem?

Beru se převážně nepříliš vážně. Nejsem však fanoušek chlubivého pozérství, hýřivého konzumu, jakéhokoliv kýče a bezhlavého kopírování všeho, co se na netu objeví. Stejně tak nemám potřebu se nikterak chlubit, co nového jsem si koupil, nebo detailně řešit, čím fotím. Takové věci prostě rád nemám – takový nejsem.

A kdo zcela určitě nejsem?

Bohužel vás neudělám mladší, štíhlejší, ani jinak hezčí a vaši svatbu nejspíše neudělám více cool, než ve skutečnosti byla. Sice ze sebe pokaždé vydám maximum, ale opravdu mohu vždy „vařit“ jen z ingrediencí, které jsou nám daný den dostupné. Jsem fotograf, ne kouzelník. 🤷🏻‍♂️

A co o mně říkají klienti?

To si přečtěte 👉 ZDE.