CRŒATIVE 1.0

Svatební, párový & lifestyle Foto / Video Workshop
est. květen 2024, Drage 🇭🇷

Po téměř tři čtvrtě roce mého vymýšlení a plánování v Chorvatsku i doma je to tady! Spolu se špičkovým kameramanem Denisem Hanzlíkem a celým týmem tě tak nyní můžeme pozvat na workshop ve (snad) zcela originálním pojetí. Na tomto workshopu se totiž budeš moct naučit velmi efektivní kooperaci kameramana a fotografa tak, aby klient nemusel neustále opakovat aktivity, nezačal se nudit a vy si nekazili záběry. Budeš moct kouknout pod pokličku mého i Denyho stylu sběru dat v průběhu naší společné i samostatné tvorby. Při té příležitosti si vytvoříš a odneseš famózní záběry překrásného vystajlovaného páru a super-hot modelky z naprosto dechberoucích míst, o kterých jsi možná ani netušil, že v Chorvatsku jsou. Přes den si zarelaxuješ, odpo tvoříš. Co víc si přát? Registruj se nyní – kapacita je omezena.

Zajímá tě detailní geneze vzniku tohoto konceptu? Najdeš ji úpe dole!

Jaký je obsah workshopu?

Půjde o pětidenní extrémně týmovou sešn, kdy jeden den bude na cestu tam, zabydlení, seznámení se s celým týmem, tři odpoledne budou na intenzivní tvorbu, a poslední den na rozloučení se a na cestu zpět. Tvořit se tedy bude od pondělí do středy vždy od cca 14 hodin do západu slunce. Mimo tuto dobu budou mít všichni osobní volno (cca 150m od baráku je i parádní pláž).

Jeden, možná dva večery chci věnovat ukázce efektivní editace fotek. Množství takových večerů bude záležet na zájmu účastníků. Zájem můžeš projevit rovnou v poznámce při registraci.

Jaká je kapacita a cena workshopu?

Kapacitu jsme si stanovili s ohledem na komfort samotné tvorby a kapacitu ubytování na cca 12 účastníků, přičemž nyní je cena v tomto rozsahu a lokaci stanovena na 29.900 Kč za osobu. Registruj se ještě dnes. Jakmile totiž dosáhneme určité hranice počtu účastníků, cena poroste.

V ceně workshopu je samotný tvůrčí kurz, modely, jejich líčení/styling + ubytování ve zrekonstruovaném apartmánovém domě, vybaveném Wi-Fi, TV, střešní terasou s vířivkou, soukromým parkovištěm a bazénem. Strava a cesta nejsou v ceně. Cesta tam trvá cca 9h. Pokusíme se vás předem nějak seskládat do aut, aby to bylo co nejvíce eko.

Kdo všechno je se mnou na palubě?

Celý náš tým je výsledkem našeho pečlivého výběru a jde tak nejen o maximální profíky ve svých oborech, ale také o neuvěřitelně milé lidi, co se nebojí dát do práce srdíčko.

Denis a Terka Hanzlíkovi „ZAKENSKOVI“

Kameramana Denyho jsem již nejednou zmínil. Je jedním ze základních kamenů workshopu. Jeho fantastickou práci můžeš omrknout tady. Deny beze sporu patří mezi nejprogresivnější a nejrychleji rostoucí videomakery na českém trhu. Je to navíc extrémně milý dacan a vzácný typ obecného „wetmakera“.

Něžnou polovinou foto-páru nám bude tvořit Denyho paní Terka, která nám bude také líčit, neb je rovněž skvělou profesionální vizážistkou. Terka má všechno, co má správná sexy Italka mít (kromě kníru teda)… Výrazné rysy, které však neztrácejí ženskost a smyslný půvab, oplývá nezanedbatelným temperamentem a v očích má cosi živočišně divokého.

Vanatur „WICK“ Jeremian

Terčinou druhou půlkou do páru bude Van – skvělý DJ a jeden z předních manažerů firmy Ciao di Max Tara, která nám Vana i oblékne. S Vanem mám už něco nafoceno a nejen, že je naprostý vizuální fenomén vypadající úplně, jako sám John Wick, je zároveň neuvěřitelný pohodář (až jako salámista) s bezbřehým smyslem pro humor.

Michaela Křížková

Jako super-hot modelka pro sólo lifestyle&fashion záběry nás poctí svou přítomností vždy usměvavá a mega milá Míša, která se postará o naprosto profesionální vyplnění těchto části workshopu. Míša je jako Tiramisu – vypadá přitažlivě, správně vyplní každý prostor, je sladká s příchutí čehosi dětem zakázaného a všichni ji milují. A ty ji budeš milovat taky.

Klárka (na fotce), Marcelka & Anet

O výzdobu míst a kytky se nám postarají Marcelka za Královské svatby spolu s Anet za Krajinářku a absolutně špičkové trendy boho šaty nám laskavě zapůjčí úžasná Klárka z MOMENTŮ. Marcelku a Klárku se mi navíc po nějaké době povídání o mé vizi povedlo strhnout k tomu, že mají v plánu jet s námi a postarat se tak o náš plný servis.

A teď pozor! Spolupráci s námi navázala také společnost Peak Design CZ/SK a to fakt ve velkým stylu. Každý účastník workshopu totiž od této společnosti získá nejen 10% slevu na nákup jejich úžasných produktů, ale každý dostane rovnou i jeden popruh Slide Lite v hodnotě 1.790 peněz! A to není vše! Na samotným workshopu pak proběhne soutěž s Peakem, na který jeden z účastníků vyhraje nekompromisní must have batoh Everyday Backpack 30L v hodnotě 8.490 kaček!!! 🤗 Ty ještě váháš???

Přidala se k nám taky firma Továrna na vzpomínky, od který dostane každý účastník poukaz na 1.000 kaček na svůj první nákup u nich a následně 20% VIP slevu na jejich produkty po dobu jednoho roku od konání akce.

Přislíbeno máme rovněž zapůjčení TOP foto/video techniky od FujiFoto.cz. Mělo by jít o mašinky X-H2s, X-T5 a GFX.

Všichni věříme, že půjde o absolutně srdcovou parádu s tvůrčím vajbem na světový úrovni. Máš-li to s tvorbou stejně, připoj se k nám!

A jak celá myšlenka vznikla?

Samostatné workshopy fotografů nebo kameramanů jsou už dnes tak nějak běžný a možná už malinko upadající standard (záleží samo na kvalitě). Sám jsem foto-workshopů od roku deset dodnes udělal nejméně dvě desítky a nyní se již omezuji prakticky jen na individuální vzdělávačky nebo vymazlené sólové editoriály.

Po téměř 18 letech foto-praxe jsem si ale nemohl nevšimnout, že to, co tady zásadně chybí, je schopnost kameramana a fotografa efektivně a ohleduplně spolupracovat na zakázce u klienta. Jelikož jsme se za 4 roky poměrně časté spolupráce s Denym velmi dobře sladili, rozhodli jsme se spojit vše výše zmíněné do jedinečného workshopu, jež zúročí, jak mé zkušenosti s workshopy a editoriály, tak naše zkušenosti stran velmi efektivní spolupráce „na place“.

Posledních několik cest do Chorvatska jsem jakožto prudce nekoupací a zcela neopalovací typ pojal, jako hloubkovou poznávačku těch nejvíce fotogenických míst, který v ČR prostě nemáme a v Chorvatsku většina turistů netuší, že existují. Původně jsem si chtěl splnit takový vlhký tvůrčí sen o editoriálu na těchto místech, ale protože jsem perfekcionista, co se nespokojí úplně s málem, začal jsem na to téma oslovovat agentury, kterým se však do editoriálu v těchto místech úplně nechtělo, tak jsem došel na přelomu října a listopadu k závěru, že tudy cesta nepovede, a že daleko zajímavější bude koncept kombinovaného workshopu s videem, s čímž jsem logicky oslovil toho nejlepšího videomakera v naší kotlince – Denyho.

Slovo dalo slovo a měsíce plánování a domluv přinesly konečně kýžené ovoce. Společně máme primárně jedno velké přání (a budeme tlačit na jeho vyplnění), aby šlo opravdu o akci pro lidi, co tvoří originálně, podle sebe a hlavně SRDCEM, aby šlo nejen o snovou tvůrčí záležitost, ale abychom si v těchto nelehkých časech odvezli vedle překrásného materiálu především fantastické zážitky.

Stálo to strašnýho času, ale bude to TOP!

Těšíme se na tebe!
Michal & tým